Стрічка для банкомата виготовлена з офсетного паперу європейського виробника.
Ширина 82 мм, довжина 100 м.
Гарантійний термін збереження зображення 5 років.
Умови зберігання: температура від +10 до +25 градусів С , відсутність прямих сонячних променів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інфортест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Папір |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Тип поверхні паперу | Без покриття |
| Колір | Білий |
| Фізичні властивості паперу | |
| Щільність паперу | 60 г/м2 |
| Білизна паперу | 100 % |
| Розміри | |
| Довжина | 100 м |
| Діаметр | 100 мм |
| Діаметр втулки | 18 мм |
| Ширина | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴


